Готель Kleopatra Sun Light Hotel
Туреччина, Аланія, Аланія
Безкоштовний Wi-fi
  • main photo
Загальна інформація

3-зірковий готель Kleopatra Sun Light пропонує комфортабельні номери недалеко від пляжу Клеопатра, пристані Аланії і археологічного музею Аланії. Побудований у 2000 році, загальна площа 2500 м2, остання реставрація пройшла в 2018 році. Готель відмінно підходить як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку.

  Найближчий аеропорт знаходиться в Газіпаші, в 47 км від готелю Kleopatra Sunlight.

В номерах

Номера с центральным отоплением, мини-баром, телевизором, сейфом, кондиционером. В номере есть душ и большая ванная комната.


Послуги

Розваги
  • SPA
  • Сауна/Баня
Послуги в готелі
Готель
  • Вид на місто
  • Вид на басейн
  • Вид на сад
  • Вид на територію

Чому обрати цей готель

1
SPA і оздоровчий центр
2
Є російськомовний персонал
3
Історичні місця та пам'ятки неподалік
4
Готель для бюджетного відпочинку

Контакти


* Ми не претендуємо на повну достовірність інформації, викладену по готелям, не відповідаємо за якість інформації, що надається агентами, операторами і отельерами на нашому сайті. Перевіряйте опис безпосередньо на сайті готелю, а послуги, які хочете отримати гарантовано, запитуйте в індивідуальному порядку.