Готель Pansion Casa Bianca
Чорногорія, Сутоморе, Сутоморе
Парковка
  • main photo
Загальна інформація
Гостьовий будинок Casa Bianca розташований в 600 метрах від центру Сутоморе. До послуг гостей ресторан, сад з сонячної терасою і приладдя для приготування барбекю. Гостьовий будинок розташований в 500 метрах від фортеці Хадж-Нехай і в 10 км від Старого міста Бару, одного з найбільших у світі укріплених археологічних пам'яток. Відстань до Скадарського озера становить 15 км. Крім того, гостьовий будинок Casa Bianca знаходиться в 30 км від міста Улцинь і аеропорту Подгоріца.
Гостевой дом Casa Bianca находится в 600 метрах от центра Сутоморе. К услугам гостей ресторан, сад с солнечной террасой и принадлежности для приготовления барбекю.
Послуги в готелі

До послуг гостей тераса, тераса для засмаги. Також у розпорядженні гостей безкоштовна парковка. Розміщення з домашніми тваринами можливе за попереднім запитом.

Пляж

Відстань до найближчого пляжу становить 800 метрів.

Розташування

Гостевой дом расположен в 500 метрах от крепости Хадж-Нехай и в 10 км от Старого города Бара, одного из крупнейших в мире укрепленных археологических памятников. Расстояние до Скадарского озера составляет 15 км. Кроме того, гостевой дом Casa Bianca находится в 30 км от города Улцинь и аэропорта Подгорица.


Послуги

Харчування
  • Ресторан
Послуги в готелі
  • Паркінг
  • Дозволено з домашніми тваринами
  • Для людей, що не палять
  • Автобус до готелю  $
  • Кондиціонер
  • Фен
  • Ванна або душ
  • Балкон
  • Ванна
  • Душ
  • Капці
  • Телефон
Пляж
  • Пляж в місті

Чому обрати цей готель

1
Близько до центру
2
Поблизу всі визначні пам'ятки курортної зони

Контакти

  • Адреса: Sutomore Montenegro

* Ми не претендуємо на повну достовірність інформації, викладену по готелям, не відповідаємо за якість інформації, що надається агентами, операторами і отельерами на нашому сайті. Перевіряйте опис безпосередньо на сайті готелю, а послуги, які хочете отримати гарантовано, запитуйте в індивідуальному порядку.